Pompy ciepła, instalacje grzewcze i sanitarne

KRAKtherm od niemal 10 lat promuje ekologiczne i zarazem ergonomiczne rozwiązania na terenie Krakowa oraz całego województwa małopolskiego. Dzięki naszemu zaangażowaniu mogą Państwo w prosty i przyjazny dla środowiska sposób zadbać o czyste powietrze oraz optymalną temperaturę w domu lub mieszkaniu dzięki centralnemu ogrzewaniu.

Realizujemy projekty bazujące na odnawialnych źródłach energii. Cenimy sobie innowacyjne, ale proste rozwiązania. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym podczas pracy w branży budowlanej. Naszym priorytetem jest wykonanie dla Państwa domów i mieszkań w najlepszych instalacji grzewczych.

Oferujemy Państwu systemy centralnego ogrzewania: solidne instalacje sanitarne, kotły gazowe C.O. i kondensacyjne, pompy oraz wentylacje. Zwracamy uwagę na to, by proponowane przez nas metody były opłacalne i wiązały się ze zwrotem poniesionych kosztów. Są to znacznie tańsze metody pozyskiwania ciepła niż modne, ale kosztowne kolektory słoneczne.

Jednym z proponowanych i cenionych przez nas rozwiązań jest rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiwaniem ciepła. Pozwala na utrzymywanie optymalnej temperatury w pomieszczenia, a zarazem oczyszczania powietrza. Instalowana pompa ciepła pozwala na ogrzanie całego domu przy niewielkich kosztach eksploatacji.

Chętnie wybieranymi urządzeniami wciąż pozostają gazowe kotły kondensacyjne. Temperatura pozyskiwana z paliw szybko i skutecznie ogrzewa cały budynek. Pozostaje przy tym tanie i łatwe w obsłudze.

Najnowsze modele urządzeń pozyskujemy od cenionych w branży firm, m.in. Buderus, Vaillant i Viessmann.

Oferowane przez nas kotły kondensacyjne i gazowe, pompy ciepła, wentylacje mechaniczne do rekuperacji i inne instalacje grzewcze czy sanitarne zapewnią Państwu idealne warunki do życia, przy minimalnych kosztach eksploatacji. Nowoczesne centralne ogrzewanie działa nie tylko z pożytkiem dla Państwa, ale także dla innych.